Burek sam nie poprosi o pomoc – ogólnopolska zbiórka karmy dla schronisk i przytulisk 2017-2018 | Fundacja PSI LOS

01_burek

 

Zbiórkę wspiera

interia_logo_new
 

Interia oraz Fundacja Psi Los serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w „DOGRYWCE” ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt, która odbędzie się w dniach od 1 do 15 stycznia 2018 roku. W zbiórce biorą udział wybrane schroniska, przytuliska oraz fundacje z województwa dolnośląskiego, lubelskiego, łódzkiego, małopolskiego, podkarpackiego, podlaskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.

Zima zbliża się dużymi krokami, a wraz z nią bardzo trudny czas dla schroniskowych czworonogów. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Fundacja Psi Los, której jednym z głównych celów jest wspieranie placówek opiekujących się bezdomnymi zwierzętami ogłasza zbiórkę środków za które zakupiona zostanie karma dla psów i kotów.

Wytypowane przez nas schroniska i przytuliska zapewniają tymczasowy dom dla wielu bezdomnych i niechcianych zwierząt. Trafiają tam psy i koty, które się zagubiły i czekają na swoich dotychczasowych właścicieli, ale i te, które zostały przez nich porzucone. To miejsca, do których przyjmowane są także zwierzęta w kiepskiej kondycji, potrzebujące kosztownego leczenia, karmy czy akcesoriów. Osoby opiekujące się czworonogami starają się zapewnić swoim podopiecznym się jak najlepsze warunki bytowania, fachową opiekę i bezpieczeństwo. Ich marzeniem jest podarować czworonogom to czego najbardziej potrzebują – prawdziwego domu.

 


 

JAK MOŻESZ POMÓC?
 

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w wymienionych poniżej schroniskach, przytuliskach i fundacjach przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

 

Aby wybrać schronisko lub przytulisko któremu chcesz przekazać
darowiznę kliknij w jeden z poniższych banerów.

  

schronisko_sonieczkowoAzyl psiaków szukających domu
w Augustowie

kliknij >>>

fundacja_bialystokFundacja „Jedno Serce Nie Da Rady”
w Białymstoku

kliknij >>>
09_bytomSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Bytomiu

kliknij >>>

12_schronisko_tychySchronisko dla zwierząt „Psia Chata”
w Chorzowie

kliknij >>>

schronisko_jamrozowizna1Fundacja dla
Zwierząt
„Duch Leona”

kliknij >>>

Przytulisko_Harbutowice_BannerPrzytulisko dla Psów i Kotów
w Harbutowicach

kliknij >>>
schronisko_jamrozowizna1Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „AS” w Kłomnicach
kliknij >>>

schronisko_krzesimowSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Krzesimowie

kliknij >>>

08_letkowicePrzytulisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Łętkowicach

kliknij >>>

12_schronisko_mielecMiejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Mielcu

kliknij >>>

schronisko_obornikiSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
„Azorek” w Obornikach

kliknij >>>

11_schronisko_paslekSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Psi Raj w Pasłęku

kliknij >>>

11_schronisko_sosnowiecSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Posadówku

kliknij >>>

10_ruda_slaskaSpołeczne Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Rudzie Śląskiej

kliknij >>>

11_schronisko_sosnowiecSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Sosnowcu

kliknij >>>

12_schronisko_tychyMiejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Tychach

kliknij >>>

 

W ostatniej chwili do naszej akcji dołączyło hospicjum „Staruszkowo”,
Schronisko dla zwierząt Medor w Zgierzu oraz Fundacja „Ogon Do Góry” z Kołobrzegu

schronisko_jamrozowizna1Hospicjum dla zwierząt
„Staruszkowo”
w Krzewiach Małych

kliknij >>>

.
12_schronisko_tychySchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Medor w Zgierzu

kliknij >>>

12_schronisko_tychyFundacja dla zwierząt „Ogon Do Góry”
w Kołobrzegu

kliknij >>>

 

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę dokonując wpłaty na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Dotpay oraz płatności online realizowanych przez PayPal. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą przekażemy do wskazanego schroniska (przytuliska). Aby przekazać darowiznę prosimy kliknąć w baner schroniska lub przytuliska znajdujący się w tabeli powyżej.

001_dotpay001_psilos001_paypal

 


 

Do udziału w zbiórce zachęca Natalia Siwiec – posłuchaj jej apelu!

 

 


 

Stanisław Karpiel – Bułecka apeluje o pomoc – posłuchaj jego apelu!

 

 


 

Prezent od firmy Tropical – 300 kg karmy Tropidog dla bezdomnych zwierząt!

 

tropidog_logo

Z wielką radością informujemy, że do naszej ogólnopolskiej zbiórki dla schronisk i przytulisk „Burek sam nie poprosi o pomoc” po raz kolejny dołączyła firma Tropical Tadeusz Ogrodnik – producent Karm Premium i Super Premium dla psów, przekazując na rzecz jednego z dziewiętnastu wytypowanych schronisk, przytulisk i fundacji 300 kilogramów (a może i więcej) wysokiej jakości karmy TropiDog. Do którego z miejsc trafi podarowana karma? O tym mogliście zdecydować sami oddając swój głos w specjalnie utworzonej ankiecie. Głosowanie rozpoczęło się 1 stycznia i trwało do 15 stycznia 2018 roku do godziny 23:59. W ankiecie udział wzięło 2185 Internautów. Zgodnie z Waszym wyborem prezent od Firmy Tropical trafi do Fundacji „Jedno Serce Nie Da Rady” z Białegostoku. Fundacja ta otrzymała 708 głosów wygrywając głosowanie! Szczegółowe wyniki głosowania dostępne są <TUTAJ>

 

 


 

SMACZAKI to najwyższej jakości naturalne przysmaki, które pokochają wszystkie psy!

 

01_smaczaki

 

Z wielką przyjemnością informujemy, że do naszej akcji dołączyła marka SMACZAKI. W ofercie SMACZAKÓW znajdziecie przysmaki dla psów wykonane ze starannie wyselekcjonowanych, wyłącznie świeżych i naturalnych składników mięsnych i rybnych. SMACZAKI są zdrowe, pożywne, lekkostrawne i są odpowiednie dla wszystkich psów bez względu na ich wielkość, wiek czy też upodobania smakowe.

Producent SMACZAKÓW postanowił wesprzeć naszą akcję i przekazał nam SMACZAKI o wartości 8000 złotych – a my postanowiliśmy przekazać je jednemu ze schronisk, przytulisk lub fundacji biorących udział w naszej zbiórce. Uruchomiliśmy ankietę za pomocą której Internauci oddawali swoje głosy wskazując miejsce do którego trafią SMACZAKI. W drodze głosowania, które trwało do 31 grudnia 2017 roku najwięcej głosów (546) otrzymało Przytulisko w Łętkowicach prowadzone przez Fundację „Człowiek dla Zwierząt” i to właśnie tam, w najbliższym czasie pojadą SMACZAKI. Mamy nadzieję, że bytujące w Łętkowicach czworonogi ucieszą się z otrzymanej nagrody. Szczegółowe wyniki głosowania dostępne są <TUTAJ>

 


 

Patronem medialnym zbiórki jest:

 

rk_logo_2017

 

 

Sponsorem naszej akcji jest:

 
Chicopee Original Canadian Recipe logo
 

Zbiórkę „Burek sam nie poprosi o pomoc” wspierają:

 

puste abco_logo_logo 001_vime_studio

001 tropidog_logo 001