Pepe – pomóż mu odzyskać radość życia | Fundacja PSI LOS

Oficjalny Partner Medialny Fundacji Psi Los


Kwota:

Regulamin przekazywania darowizn

Kwota:

Pepe – pomóż mu odzyskać radość życia

Jakież to polskie i jakież normalne – Ty wyjeżdżasz na urlop,  swojego psa wyrzucasz na ulicę. Może spotka dobrą duszę, która da wody i okruszek chleba, a może wpadnie pod koła samochodu?  Może trafi do najbliższego schroniska, które zostało okrzyknięte drugą mordownią zwierząt w Polsce?  A któż by się przejmował?  Leżysz na plaży, pijesz kolejnego drinka i do głowy Ci nie przyjdzie przejmować się co dzieje się z psem, wiernym przyjacielem, cieniem, który ufał Ci bezgranicznie.

Więc już nie apeluję do Twojego sumienia, apeluję do tych którzy jeszcze je mają i zechcą pokochać tego małego, młodego (w wieku ok. 2 lat) szkraba, który od kilku miesięcy koczuje na ulicy, niczyj, nie kochany, nie przytulany, za to często przeganiany i  bity. Apeluję o dom,  o dożywotnią miłość i troskę dla Pepe.

Prosimy też o pomoc osoby, które nie mogą przygarnąć na stałe Pepe, ale zechcą mu pomóc i zaopiekować się nim do czasu znalezienia domu stałego.  Jeśli ktoś z Państwa zechce odpowiedzieć na ten apel, prosimy o kontakt:
tel. 500 18 19 20
e-mail: irenaka7@wp.pl