Gucio – jamnikowaty kłębuszek nieszczęścia błaga o dom | Fundacja PSI LOS

Oficjalny Partner Medialny Fundacji Psi Los


Kwota:

Regulamin przekazywania darowizn

Kwota:

Gucio – jamnikowaty kłębuszek nieszczęścia błaga o dom

Zwykły dzień, środek Polski, pisk opon zatrzymującego się samochodu i ON – mały kłębuszek nieszczęścia, któremu daliśmy na na imię Gucio, zostaje wyrzucony na środku ruchliwej drogi. Może ktoś już się przyzwyczaił do takich widoków, do takiego nieszczęścia? My nie! Kolejne psie serce złamane, kolejna psia dola na skraju drogi czekająca na swojego pana. Bo może wróci??? Nie wrócił…

Jego przetrwanie w tym miejscu było możliwe, dzięki garstce ludzi, którzy otoczyli go opieką i dokarmiali. Ocierając się o śmierć dotrwał do chwili kiedy ludzka dłoń pospieszyła z ratunkiem. Gucio przebywa obecnie w domu tymczasowym, gdzie odzyskuje powoli radość życia, nabiera zaufania do ludzi i czeka na tego, kto pokaże mu inną, ciepłą , życzliwą i pełną miłości twarz człowieka.

Gucio ma ok. dwóch lat, waga ok. 10 kg i jest przesympatycznym i kochającym ludzi psiakiem. Toleruje psy i koty, zachowuje czystość w domu. Maluch jest zaszczepiony i wykastrowany. Szukamy dla niego wyjątkowego domu, gdzie obdarzony miłością , zapomni o swojej koszmarnej przeszłości. Po tej tułaczce i okrucieństwie, zasłużył na ciepło i bezpieczeństwo w nowym domu.

Licząc na Państwa zainteresowanie naszym podopiecznym prosimy o kontakt w sprawie adopcji:
tel. 500 18 19 20
e-mail: irenaka7@wp.pl