Ostoja spokoju, czyli Greg. Kto podaruje mu serce i dom? | Fundacja PSI LOS

Oficjalny Partner Medialny Fundacji Psi Los


Kwota:

Regulamin przekazywania darowizn

Kwota:

Ostoja spokoju, czyli Greg. Kto podaruje mu serce i dom?

Mam około 5-6 lat, wiem, wyglądam na starszego ale to właśnie dlatego, że życie mnie nie oszczędzało… Jakiś czas byłem w schronisku z jedną bardzo piękna sunią i bardzo dobrze mi z nią było, lecz któregoś dnia zabrali ją na spacer i już nie wróciła… Było mi bardzo smutno i źle, nie wiedziałem co mam ze sobą zrobić, dlaczego teraz jestem sam. Popadłem w depresję, zacząłem wygryzać sobie ogonek i bardzo schudłem. Tęskniłem bardzo.

Już nie przebywam w schronisku, tutaj gdzie jestem jest mi dobrze, mam jedzenia dostatek, swoje miejsce i chodzę sobie po podwórku do woli. Są tutaj ludzie, którzy mnie głaszczą, mówią do mnie a ja tak bardzo tego potrzebuję. Wyglądam na psa podwórkowego ale… stróżem nie będę dobrym. Za bardzo kocham wszystkich ludzi i lgnę do nich, do obcych również… Jednym słowem jestem dużym miśkiem „przytulaskiem”. W moim dużym ciele zamknięta jest bardzo krucha dusza oraz serce przepełnione miłością. Chciałbym znaleźć domek, w którym będę jedynakiem lub będę mieć spokojna towarzyszkę, będę oczkiem w głowie dla kochającego mnie pana.

P.S. Fizycznie jestem zdrowym psem,mam wszystkie szczepienia,jestem zaczipowany oraz wykastrowany. Preferowany dom dla Gregora to dom z ogrodem, gdzie będzie mógł biegać po posesji lecz również będzie tez mógł przebywać w domu, szczególnie mroźnymi dniami i nocami. Warunkiem adopcji jest wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej! Gregor nie zostanie wydany do budy na łańcuch, adopcja tylko na terenie Polski. Zwierze nie jest rzeczą! Posiadanie psa to obowiązek na kolejne 10-15 lat, wiec zanim się zdecydujesz zastanów się dwa razy!

Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 500 18 19 20
e-mail: irenaka7@wp.pl