Biszkopcik – jeden z wybrańców bogów szuka swego miejsca na ziemi !!! | Fundacja PSI LOS

Oficjalny Partner Medialny Fundacji Psi Los


Kwota:

Regulamin przekazywania darowizn

Kwota:

Biszkopcik – jeden z wybrańców bogów szuka swego miejsca na ziemi !!!

Sielskość, anielskość naszej polskiej wsi jest  znana i ceniona nie od dziś. Ten urok blaknie, wręcz zupełnie znika, kiedy uważne oko rozejrzy się po niektórych pięknych domostwach:  stare, rozwalające się budy, szopy, a przy nich uwiązane na łańcuchach psy, bez grama wody w misce,  bez skrawka cienia.  Szukamy domu dla jednego z nich – szczęśliwca,  wybrańca bogów, którego udało się zabrać z tej „krainy szczęśliwości”.   Ma na imię Biszkopt i czeka na dom.  Uwaga: dom, nie budę czy kojec !!!

Ten cudnej urody psiak (wiek ok. 3 lat, waga ok.10 kg)  ma zachwycający charakter, łagodność i  miłość do ludzi. Przebywa obecnie w domu tymczasowym, gdzie poznaje dobre zasady: zachowania czystości i chodzenia na smyczy. Już wie, że człowiek  go kocha,  że nie brakuje nigdy jedzenia w misce, a na spacer chodzimy również po to, aby  nacieszyć się słońcem i pobawić na trawce.  Biszkopcik jest dobrze ułożonym psem,  łagodnym do innych zwierząt, odzyskuje radość życia i  otwiera się na ludzi.

Jeżeli ktoś z Państwa zechce sprawić, aby spełniło się jego marzenie o spokojnym, pełnym miłości domu, prosimy o kontakt:
tel. 500 18 19 20
e-mail : irenaka7@wp.pl