Potrącony przez samochód Kalbi potrzebuje Waszej pomocy | Fundacja PSI LOS

Oficjalny Partner Medialny Fundacji Psi Los


Kwota:

Regulamin przekazywania darowizn

Kwota:

01_kalbi
 

Kalbi późną nocą siedział nieruchomo na samym środku ruchliwej drogi. Pędzące samochody omijały psa starając się go nie przejechać. Nikt nie zwracał na niego uwagi, nikt nie zastanowił się dlaczego zwierzak nie stara się uciec, dlaczego się nie rusza… Dopiero nieobojętna na los potrzebujących zwierząt pani Dominika zareagowała – nie wiedząc jeszcze jak bardzo tragiczne okaże się rozwiązanie zagadki „nieruchomego stworzenia siedzącego na środku drogi”.

Pani Dominika zatrzymała samochód, zaczęła interesować się co się stało, skąd ten psiak na środku drogi. Przechodząca poboczem mieszkanka okolicznej miejscowości oznajmiła, że zwierzak chwilę wcześniej został potrącony przez samochód. Pani Dominika nie mogła zostawić cierpiącego czworonoga bez opieki. Z pomocą innych kierowców, którzy zatrzymali się nieopodal ostrożnie przeniosła psa na pobocze drogi, delikatnie umieściła go w samochodzie i natychmiast udała się do najbliższej całodobowej lecznicy weterynaryjnej.

Na miejscu okazało się, że zwierzak rzeczywiście został potrącony przez samochód, bardzo cierpiał, miał krwotok wewnętrzny. Wykonane na miejscu zdjęcie RTG potwierdziło najgorsze – uszkodzony kręgosłup (ślady obrzęku pęcherzykowego/obicia płuca środkowego strony prawej, w projekcji bocznej kręgosłupa nadwichnięcie kręgu T11-T12).

 

W galerii poniżej znajdą Państwo zdjęcia RTG wykonane przed zabiegiem chirurgicznym.

Stan zdrowia czworonoga skonfrontowano z wysokiej klasy ortopedami tj. Rafałem Kortą i Jarosławem Przygórzewskim. Lekarze uzgodnili, że konieczna jest natychmiastowa operacja, której koszt to około 2.500 złotych. Do tej kwoty dochodzą koszty wizyty, badań, podanych leków przeciwbólowych, opieki pooperacyjnej oraz późniejszej rehabilitacji.

Zabieg chirurgiczny, którego nie dało się przesunąć w czasie został z powodzeniem przeprowadzony „na kredyt” w Przychodni Weterynaryjnej Dr HAU mieszczącej się w Krakowie przy ul. Mała Góra 71 A specjalizującej się w wykonywaniu skomplikowanych zabiegów chirurgicznych i ortopedycznych.

 
dr_hau_logo

 

W galerii poniżej znajdą Państwo zdjęcia RTG wykonane po zabiegu chirurgicznym.


 

kalbi_pomoc

Pani Dominika jest studentką, z oczywistych powodów nie jest w stanie z własnych środków opłacić tak wysokich kosztów dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc i wsparcie.

Dowolnej wielkości darowiznę w całości przeznaczoną na operację, leczenie oraz rehabilitację Kalbi możecie Państwo wpłacać na podany poniżej numer rachunku bankowego.

 

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

 Alior Bank S.A.
Numer rachunku bankowego:
14 2490 0005 0000 4500 5927 8863
Tytuł wpłaty: KALBI

 


 

Za pośrednictwem poniższego formularza darowiznę na operację i późniejszą rehabilitację Kalbi możecie Państwo wpłacić za pośrednictwem szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.

001_dotpay

Wpłać darowiznę przeznaczoną w całości na operację i rehabilitację psa imieniem Kalbi

Wpisz kwotę darowizny:

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy


 


 

Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal
prosimy kliknąć w poniższy baner

 

paypal_

 


 

Darowiznę można także przekazać za pośrednictwem Internetowej Platformy Pomagania „SiePomaga”

 


 

Kalbi jedzie na rehabilitację


 

Dokumentacja do wglądu

pdf_logo >>> Karta informacyjna LuxVet24
pdf_logo >>> Karta informacyjna wizyty Dr Hau